Людина

Жінки мають кращу пам’ять, ніж чоловіки

Якщо ваш чоловік весь час забуває купити молоко по дорозі додому, він може бути в цьому не винен, кажуть британські вчені з Університету Астон у Бірмінгемі. Дослідження показують, що чоловіки набагато гірше, ніж жінки, запам’ятовують речі, які їм треба зробити в майбутньому.

db76979f249f4484b03d3f60a8f83e3b

У випробуваннях взяли участь 100 чоловіків і жінок у віці від 15 до 40 років, які пройшли тести на пам’ять. Експерти оцінили перспективну пам’ять учасників – запам’ятовування планів на майбутнє – і виявили, що жінки значно обійшли чоловіків в запам’ятовуванні планів. За словами фахівців, гендерні відмінності можуть бути обумовлені відмінностями в гормонах або структурі мозку.

Читайте також: 

Інші дослідження показали, що центр пам’яті мозку зменшується у чоловіків, але не у жінок, у віці від 20 до 40 років. Таким чином, якщо в поганій пам’яті чоловіків винна біологія, вони можуть отримати вигоду з написання списку необхідних справ і покупок або налаштування онлайн-нагадувань, кажуть експерти.

Вчені також вважають, що однією з причин більш якісної пам’яті у жінок може бути наявність великої кількості домашніх обов’язків, які допомагають покращувати пам’ять і бути більш уважними до деталей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button