Людина

Яєчний білок підвищує фертильність у чоловіків

Вчені провели дослідження, в ході якого встановили, як яєчний білок впливає на чоловіків. За їх словами, цей продукт підвищує фертильність, особливо при дотриманні спеціальної дієти.

Вчені провели наукову роботу, в ході якої вдалося з’ясувати, які продукти харчування надають сприятливий вплив на чоловічий організм. Співробітники Університету Південної Австралії вивчили вплив мононасичених жирів на представників сильної статі. Зараз вони внесені в середземноморську дієту і вважаються корисними, але за іншими відомостями, ці речовини негативно впливають на вироблення тестостерону, і це фіксується протягом п’яти годин після їжі. Поки фахівцям не вдалося виявити явний зв’язок, але вони вже зуміли встановити, що харчування, основою якого є яєчний білок, приносить користь, сприяючи виробленню чоловічого гормону.

Науковці відзначають, для підтримки рівня тестостерону слід приймати заходи, оскільки його зниження може вплинути на здоров’я. Чоловік починає швидше втомлюватися, у нього з’являється зайва вага, слабшає еректильна функція і знижується лібідо. Щоб швидко впоратися з цією проблемою, потрібно використовувати спеціальний крем або колоти ін’єкції, але тільки після консультації з лікарем.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button