Здоров'я

Стоматологія АССА на Позняках

Позняки – один з досить молодих столичних мікрорайонів. Прекрасна природа і чарівні краєвиди, новітні багатоповерхівки, гарна інфраструктура. Такому сучасному рівню мусить відповідати і медицина, в тому числі і стоматология на Позняках.

Стоматологічна клініка АССА цілком відповідає самому сучасному світовому рівню. Звичайно, будь-який клієнт стоматологів, крім краєвидів навколо клініки, хоче мати більш докладну і конкретну інформацію про тих, кому довірить свої зуби, адже вибір сьогодні є. У випадку з клінікою АССА – все прозоро, чесно, солідно. Отже, все по порядку і відверто.

18-04-15-foto-600x408-1

Клініка і її пацієнти

Стоматологічна клініка АССА розрахована на одночасну допомогу 3-4 пацієнтам. Тут роблять ставку не на кількість, а на якість. Маючи досвічений персонал найвищої кваліфікації, АССА надає сучасні послуги у всіх галузях стоматології, в тому числі дитячої:

  • Профілактичні огляди і гігієна.
  • Терапевтична і естетична стоматологія.
  • Ортопедія.
  • Ортодонтія і імплантологія.

Незважаючи на найсучасніші можливості лікуваня та протезування зубів, клініка орієнтує пацієнтів на те, що візити до стоматолога з профілактичною метою мають бути регулярними. Адже зубний камінь утворюється поступово, і навіть у тих людей, хто суворо дотримується гігієни рота.

Відвідування вами лікаря з метою професійної гігієни зубів позбавить вас і зубного каменю, і проблем, що з”являються за ним слідом. Стимулюючи свідомість пацієнтів, клініка регулярно пропонує акції на професійну ультразвукову чистку зубів. Тут також є магазин, де можна придбати все для ефективного домашнього гігієнічного догляду зубів.

Медичний персонал

Стоматологічний медичний заклад АССА має ліцензію Міністерства охорони здоров”я України № АГ 600215 від 24.05.2012 р. Більше того, лікарі клініки мають індивідуальні ліцензії, а отже вони пройшли кваліфікаційну перевірку, відповідають найвищим вимогам і несуть відповідальність за свої послуги. Тут надають найскладніші види медичної та стоматологічної допомоги, включно з хірургічно-імплантологічною.
Відносно невелика клініка не має проблем з плинністю кадрів. Колектив тут працьовитий, інтелектуально розвинутий і міцний, де кожен розуміє іншого з півслова. Це, безсумнівно, тверда ознака досвіду і кваліфікації.

Обладнання

В клініці не приховують: обладнання у них надсучасне і коштує сотні тисяч доларів. Тут не економлять на технологіях з найрозвиненіших країн: Германії, Швейцарії, Ізраїлю, США. Адже чим новіша технологія, тим вона ефективніша і безпечніша, тим більш прогнозованим буде ефект від лікування. Не варто казати, що все обладнання і матеріали – сертифіковані, бо стоматологічній клініці і її клієнтам потрібен гарантовано добрий кінцевий результат.

Ціни

І тут жодних недомовок! Всі ціни детально вказані на сайті клініки, а первинний огляд є безкоштовним. Вам залишається тільки відвідати клініку і вийти звідти з сяючою посмішкою!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button