Здоров'я

Лікар розповів про причини почастішання судом у ногах

Лікар-ортопед розповів про можливі причини почастішання судом у ногах. За словами представника Німецького товариства спортивної медицини та профілактики Акселя Кляйна, подібні прояви можуть сигналізувати не тільки про нестачі фізичної активності, але і про наявність ряду захворювань.

Фахівець зазначає, що часті судоми можуть свідчити про захворювання щитовидної залози або бути супутнім порушенням при діабеті. Також виникнення мимовільних скорочень м’язів спостерігається при порушеному кровообігу.

У людей старше 65 років судоми в стопі або пальцях можуть бути наслідком змін в суглобах. Крім того, варто звертати увагу, щоб взуття не була тісним. Також подібні прояви можуть виникати внаслідок нестачі фізичної активності або при прийманні деяких лікарських препаратів.

При появі частих судом у ногах необхідно відвідати невролога, який допоможе виявити ушкодження нервів, м’язів або при наявності таких. Помилкою, за словами представника Німецького товариства спортивної медицини та профілактики Акселя Кляйна, є думка, що вживання добавок з магнієм допоможе зменшити м’язові спазми. Результативність прийому добавок в таких випадках не була науково доведена. Аксель Кляйн рекомендує для попередження судом з деякою тимчасовою періодичністю піднімати ноги. Ця процедура дозволить звільнити судини і розслабити м’язи.

Кнопка «Наверх»
Закрыть