Здоров'я

У 2016 році іспанські вчені протестують вакцину від Сніду

За даними, наданими провідними іспанськими фахівцями, вже у 2016 році група медиків планує провести комплекс унікальних випробувань.

2346fa9363ee5d4bf60df734d00e0b07

Стало відомо, що головною метою проведення лабораторних випробувань стане вивчення впливу нової вакцини від Сніду. Треба відзначити, що в дослідженнях вчених будуть задіяні 150-200 добровольців. На даний момент панацея успішно пройшла безліч доклінічних випробувань. Ефективність нового препарату полягає в активізації механізму імунної відповіді, який дозволяє знищувати шкідливі речовини і молекули.

Читайте також: 

Медики вважають, що випуск високоточного лікарського препарату необхідний для створення дієвого методу лікування пацієнтів з діагнозом СНІД. В даний час фахівці працюють над створенням зразків вакцини для подальшого проведення клінічних випробувань. Нововведення повинне бути схвалене Іспанським агентством з медикаментозниж засобів.

Для реалізації першої фази досліджень на людях знадобиться приблизно один рік. За цей час фахівці мають намір перевірити тривалість дії, безпеку і кінцевий результат лікування. Друга фаза буде тривати не менше півтора років. Ця фаза полягає у вивченні побічних ефектів після скасування антиретровірусної терапії.

Натхнення: www.megamedportal.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть