Технології

Фізик представив транспорт майбутнього – одноколісний безпедальний велосипед

Фізик з шотландського міста Інвернесс представив громадськості свій винахід, який він вважає транспортом майбутнього, – одноколісний велосипед без педалей і керма.

Це звучить так само дивно, як винахід попільнички для мотоцикла, але один винахідник заявив, що йому вдалося створити велосипед без педалей, на якому скоро буде роз’їжджати все населення земної кулі, пише кореспондент таблоїду MailOnline.

foto_cikavosti_22.06.2014-08_resized

Фізик Мануель Альварес-Ікаса (Manuel Alvarez-Icaza) каже, що навчитися кататися на транспортному засобі “Velofeet” можна у найкоротші терміни – всього за одну прогулянку в парку. Для цього користувачеві знадобиться лише сісти на сидіння і відштовхнутися ногами від асфальту.

Читайте також: Lumen: велосипед, який світиться в темряві

Винахідник вважає свою ідею рішенням перевантажених транспортом доріг, оскільки “Velofeet” є легким і маневреним способом пересування на невеликі відстані.

Скептики можуть поцікавитися, чому ж Альварес-Ікасу не задовільняє звичайний велосипед, але на це резонне питання у нього вже є відповідь.

“Чим простіший дизайн, тим краще, – заявив він. – Цей засіб, схожий на одноколісний велосипед, набагато зручніший і практичніший. “Velofeet” – сама простота і ви дуже швидко навчитеся керувати ним”.

foto_cikavosti_22.06.2014-08-01_resized

За словами фізика, для того, щоб змінити напрям, користувачеві досить нахилитися.

“Для управління досить використовувати природні рухи тіла. Спочатку ви будете пересуватися зі швидкістю бігуна, але я впевнений, що з часом ви зможете їхати швидше. Як бачите, він ідеально підходить для використання у великих і малих містах. Я також маю намір розробити спортивну версію, яку можна буде використовувати в таких іграх, як баскетбол і футбол”, – захоплюється своїм творінням Мануель.

Він зазначив, що його первісна мета полягала в розробці чогось більш практичного, ніж звичайний велосипед.

“Подорожі на велосипеді досить проблематичні: ви боїтеся залишити його через ймовірність крадіжки, і він займає багато місця. А “Velofeet” дуже легкий, його зручно носити з собою”, – описує фізик переваги нового транспортного засобу.

Читайте також: SunCycle — велосипед на сонячній батареї

Правда, Альварес-Ікаса визнав, що з підйомом на пагорб у користувача “бігового” велосипеда можуть виникнути проблеми.

foto_cikavosti_22.06.2014-08-02_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button