Інтернет

Сто мільйонів користувачів Facebook не є людьми

Щонайменше 100 млн активних користувачів Facebook не є людьми. Іншими словами, близько 10% від мільярдної армії власників акаунтів в цій соцмережі – це тварини або комерційні компанії.

До такого висновку прийшла маркетингова компанія eMarketer в ході дослідження. Зазначимо, що в ці 10% входить пес власника Facebook Марка Цукерберга – тварина по кличці Звір також обзавелося своєю сторінкою в популярній соцмережі, пише Daily Mail.

В даний час на Facebook зареєстровано близько 1,1 млрд користувачів, з них тільки 889 300 000 є людьми. За мільярд справжніх людей, що використовують соцмережу, перевалить тільки в 2014р., Прогнозують аналітики.

Зараз найбільший приріст користувачів Facebook спостерігається в таких регіонах, як Росія, Індія, Бразилія, Близький Схід і Африка. У eMarketer очікують, що за цей рік кількість власників акаунтів у цій соцмережі зросте в кожному із зазначених регіонів на 30%.

У той же час в США, Великобританії і країнах Західної Європи кількість користувачів Facebook зростає не так активно. Так, у Західній Європі тільки 37% інтернет-користувачів проявляють активність у цій соцмережі.

eMarketer також прогнозує, що до 2017р. 54,7% всіх користувачів Інтернету зареєструється на Facebook. Для порівняння – зараз цей параметр становить 42,6%.

Експерти також відзначають, що в останні роки в Китаї, Японії, Південної Кореї і Росії інтернет-користувачі віддавали перевагу місцевим соцмереж, а не Facebook. Маркетологи вважають, що це дає компанії можливість для розвитку: Facebook повинен переманити цих людей на свій майданчик.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button