Гумор

Французький дизайнер створив шампанське для космосу

Іноді нові розробки створюються не тільки для того, щоб рухати прогрес вперед, але і для винаходу досить цікавих речей. Як прийнято відзначати старт якогось серйозного заходу? Пляшкою шампанського! Але в умовах нульової гравітації, як відомо, рідина набуває особливі властивості, які не дозволять насолодитися моментом. Однак французький дизайнер Франсуа де Голль створив пляшку шампанського, яку цілком зручно можна розпивати в космосі.

Особлива пляшка за авторством француза складається з двох камер: у першій знаходиться сам напій, а у другій – газ. Камери розділені клапаном, який при відкритті створює тиск, що виштовхує ігристий напій у вигляді піни під тиском назовні через шийку.

«Відчуття від такого способу вживання напою неможливо випробувати на Землі. Шампанське перетворюється з піни в рідину у вас в роті і це непередаване відчуття. Воно потрапляє не тільки на язик, але заповнює всю ротову порожнину, посилюючи смаковий ефект в кілька разів.»

Французский дизайнер создал шампанское для космоса

Нову пляшку хочуть протестувати найближчим часом під час польоту літака Airbus Zero-G, який зробить серію параболічних маневрів для створення декількох 20-секундних проявів невагомості. Причому, цільова аудиторія нового винаходу зовсім не космонавти, у яких з’явиться можливість вживати алкоголю на МКС, а космічні туристи компаній Virgin Galactic і Blue Origin, перші партії яких повинні відправитися в космос вже в наступному році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button