Технології

FREEDOM SHIP – концепт першого в світі плавучого міста

Не так давно ми писали, що іспанський архітектор розробив проект пересувного міста, який може кочувати з місця на місце. Але як бути, якщо вся земна поверхня раптом покриється водою. Компанія Freedom Ship International Inc запропонувала свій проект плаваючого міста, який зможе вільно пересуватися по воді.

FREEDOM SHIP - концепт першого в світі плавучого міста

Будівництво цього судна почнеться вже найближчим часом, і по закінченню воно буде найбільшим кораблем в світі і перше плаваючим містом. Будівництво такої споруди обійдеться в 10 мільярдів доларів і зможе вмістити на своєму борту 50 тисяч постійних жителів і 30 тисяч гостей, пише redorbit.com. Крім того на палубах корабля розміщуватимуться парки, спортзали, школи, медичні установи. Сама верхня палуба буде служити в якості аеропорту для невеликих приватних і комерційних літаків.

По закінченню будівництва судно матиме довжину 1370 метрів, що дасть йому статус найбільшого корабля в світі. Через свої величезні розміри Freedom Ship буде не в змозі увійти в акваторію будь-якого світового порту, тому плавучий місто буде перебувати в нескінченній кругосвітній подорожі.

Компанія творець Freedom Ship International Inc, розташована у Флориді, повідомляє, що їм вже вдалося зібрати первинну суму грошей, якої вистачить для початку будівництва. Але очільники компанії, перестраховуючись від несподіванок, вирішили зібрати додаткову суму і потім почати будівництво.

Freedom-Ship-02_1245569a_resized

Природно, для нормального функціонування плавучого міста необхідна електроенергія. Для забезпечення електрикою школи, лікарні, клуби та інші приміщення, розташованих на 25 палубах корабля, на ньому буде встановлено безліч сонячних батарей і вітряних генераторів. Але все ж такої кількості буде недостатньо для повного електрозабезпечення, тому судну доведеться 70 відсотків усього часу проводити поблизу морських офшорних вітряних електростанцій.

Відвідуючи колишню столицю України Харків, варто оглянути пам’ятки – Благовіщинський собор, найбільшу площу України, чи дивовижний британський танк Mark V. Після тривалих прогулянок відпочинок в домашніх умовах вам відновить сили. Тому варто звернутися в компанію roomer, яка займається http://roomer.kh.ua/. Кваліфіковані спеціалісти швиденько допоможуть вам знайти потрібне житло на короткий термін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button