Здоров'я

Герпес: причини виникнення та методи лікування

Герпес є побічним наслідком захворювання людського організму. Він характеризується появою в слизовій оболонці носа або на губах дрібних бульбашок, які зазвичай викликають сильний свербіж. Часта поява герпесу говорить про те, що імунна система людини дала збій, оскільки вірус герпесу постійно мешкає в тілі людини, але видає себе лише в разі значного спаду захисту організму.

В симптоми герпесу входять відсутність апетиту, дратівливість, підвищена температура, погане самопочуття.

Для позбавлення від герпесу існує багато лікарських мазей і препаратів, проте крім них часто використовують народні засоби, що допомагають в боротьбі проти неприємної проблеми.

Трави, що використовують проти запалень на губах

Лікарські трави відмінно доповнюють засоби традиційної медицини в боротьбі з герпесом. До них відносяться такі рослини як череда, чистотіл, материнка, полин, ехінацея. З сумішей або окремих видів згаданих трав готують всілякі настоянки і відвари. Есенції деяких рослин також ефективні в даному питанні. З, ехінацеї крім того, готують чай, що сприяє не тільки позбавленню від герпесу, але і від ряду інших інфекційних захворювань.

Перевагами лікарських трав перед медичними препаратами є відсутність негативного впливу на травну систему.

Корінь солодки як засіб від герпесу

Основною причиною високоефективності кореня солодки є наявність в ньому особливої речовини під назвою гліциризин. З кореня солодки готують чай, заливаючи його окропом. Зловживати таким напоєм, проте, не варто, оскільки завищені дози кореня солодки можуть призвести до серйозного отруєння.

Ще один засіб — алоє

М’ясисте листя даного сукуленту містять у собі найцінніший сік, який використовують у багатьох ліках, косметичних засобах у вигляді гелю. Плюс алоє полягає в тому, що його можна вирощувати самостійно і мати під рукою матеріал для приготування свіжої натуральної сировини.

Зовсім необов’язково добувати сік з рослини. При лікуванні герпесу досить прикласти розрізаний вздовж лист до ураженого місця до повного зникнення запалення.

Як і більшість рослинних препаратів, алоє може викликати алергічну реакцію, тому використовувати його треба обережно.

Інші методи лікування

Крім перерахованих вище існують інші народні засоби, що дозволяють забути про герпес. До них, наприклад, відноситься: ялицеве масло, використовуване як мазь; пижмо; живична смола; яєчна плівка; муміє і деякі інші засоби.

Кнопка «Наверх»