Здоров'я

Вчені назвали нафту причиною появи ожиріння у людей

Провідні науковці зі Сполучених Штатів Америки прийшли до висновку, що нафта може сприяти появі ожиріння у представників слабкої і сильної статі.

85f0cd9fd5fe541368c4bfc2f24b8855

За словами співробітників клінічного центру, в процесі реалізації комплексних випробувань та дослідів лікарям вдалося виявити ще одну причину, яка впливає на ризик розвитку надмірної маси тіла. Слід зауважити, що підсумки проведених дослідів опубліковані на сайті медичного університету Південної Кароліни. Команда дослідників встановила, що хімічні речовини, які застосовуються для очищення акваторій океану від нафтових плям, можуть нашкодити здоров’ю чоловіків і жінок.

Зазначається, що для реалізації досліджень фахівці задіяли інформаційні дані 2010 року, коли стався вибух нафтової платформи, і у води Мексиканської затоки потрапило понад 700 мільйонів літрів сирої нафти. Науковці нагадують, що і нафта, і диспергатори, які використовуються для очищення нафтової плями, руйнують ендокринну систему людей. Більш того, у чоловіків і жінок можуть виникати відхилення у розвитку, а також порушення репродуктивних функцій організму.

Медики виявили взаємозв’язок між ожирінням, цукровим діабетом і впливом на людину небезпечних хімічних елементів.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»