Технології

Гібридне взуття об’єднає в собі старі і нові технології

Наприкінці лютого на SIMAC exhibition, міжнародній виставці обладнання і технологій для взуттєвої й шкіряної промисловості, компанія Delcam CRISPIN представить свій програмний 3D-пакет для створення взуття ShoeMaker. Крім того, будуть продемонстровані кілька гібридних моделей, що поєднують в собі елементи, виготовлені традиційними і сучасними методами.

1-02-02-2015-600-407

Delcam CRISPIN – взуттєва “дочка” компанії Delcam, світового лідера в області розробки обчислювальних і програмних рішень для промислових потреб. Як стверджує CRISPIN, ShoeMaker є “єдиною системою для дизайну взуття, яка об’єднує в собі повнофункціональне 3D-проектування взуттєвих колодок (” болванок “для додання взуття необхідної форми), підошов і верхньої частини”. Причому ShoeMaker дозволяє не тільки моделювати, але й візуалізувати отриманий результат.

[ads2] Згідно із заявою CRISPIN, ShoeMaker дозволить дизайнерам об’єднувати в одному виробі матеріали, які раніше поєднати було неможливо через обмеження, що накладаються виробничим процесом. Таким чином, система надає дизайнерам більше свободи для 3D-моделювання та 3D-друку, але не змушує при цьому відмовлятися від зручності традиційних матеріалів на зразок шкіри. Крім того, такий підхід обіцяє посприяти розвитку масової кастомізації взуттєвих продуктів.

Читайте також: Англієць, який ненавидить взуття, проходив босоніж 50 років

“Ситуація з 3D-печаткою аналогічна тому, що відбувалося з іншими технологіями. Прихильники нового методу заявляють, що ця індустрія буде розвиватися тільки існуючим шляхом, більш консервативні коментатори вважають нову технологію переоціненою. Реальне ж положення справ, як завжди, знаходиться між двома крайнощами. Проекти високої складності можуть бути реалізовані тільки за допомогою 3D-друку, але в той же час багато традиційних методів відрізняються своєю економічністю. Наш проект зі створення гібридного взуття покликаний показати, що обидва підходи можуть не тільки конкурувати, а й співіснувати “, – написано в блозі компанії.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button