Головна / Авто / Глава Ferrari: «Електромобілі шкодять планеті»

Глава Ferrari: «Електромобілі шкодять планеті»

Серджіо Маркіонне, голова Fiat Chrysler, Alfa Romeo і Ferrari заявив, що збільшення кількості електромобілів призведе до збільшення викидів CO2, а не зменшить їх. Це пов’язано з тим, що основним джерелом електроенергії досі є вугілля, пише Gas2.

«Завжди було прийнято думати, що електромобілі рятують планету від CO2, — заявив під час виступу в Університеті Тренто Маркіонне. — Але потрібно враховувати, що повний життєвий цикл використання цих машин передбачає збільшення виробництва електроенергії і, як наслідок, збільшення викидів». За словами глави Ferrari, уряди передчасно стимулюють продажі електромобілів, не переконавшись, що вони будуть використовувати чисту енергію. Це може збільшити викиди CO2 до небезпечного рівня і поставить під загрозу екологію планети.

Як альтернативу він пропонує використовувати автомобілі з ДВЗ на природному газі, забувши згадати, що видобуток природного газу викликає значну кількість викидів метану, який є більш потужним парниковим газом, ніж двоокис вуглецю.

На думку видання, Маркіонне ігнорує той факт, що світ швидко переходить на поновлювані джерела енергії, такі як сонячні панелі, вітрові турбіни гідроелектростанції нового типу.

До 2050 року частка електромобілів в США зросте до 75%. Компанія Energy Innovation вважає, що електрокари далеко не відразу зможуть витіснити двигуни внутрішнього згоряння. Цей процес буде сильно залежати від цін на електрику, бензин, дизель, акумулятори, від лояльності покупців, а також від державної політики щодо стандартів економії палива.

Натхнення: hightech.fm