Земля

Глобальне потепління провокує поширення агресивних павуків

Науковий журнал Nature Ecology & Evolution поділився результатами дослідження вчених з Канади. Фахівці стверджують, що глобальне потепління стане причиною поширення агресивних павуків по всій земній кулі.

Підвищення середньої температури призведе до розмноження небезпечних видів з-за прийнятних умов для даної популяції. В ході численних експериментів і вивчення поведінки самок в колонії павука Anelosimus studiosus експерти визначили основні принципи їх існування і умови життя. На даний момент ці представники мешкають в південних штатах США, як правило, біля води з-за великої кількості комах.

Варто відзначити, що павуки живуть згуртованими групами, разом нападають на здобич і плетуть павутину. Однак образ дій у деяких видів цього класу може відрізнятися особливою жорстокістю, яка проявляється канібалізмом, а також швидкості захоплення і силі нанесення укусу. Вони здатні довше протриматися без їжі, ніж «слухняні» представники сімейства.

Виходячи з отриманих даних, агресори відкладають більше яєць і створюють більше потомства, оскільки легко адаптуються до середовища, незважаючи на те, що відмінності у фізичних властивостях досліджуваних груп не фіксувалися.

Кнопка «Наверх»
Закрыть