Різні цікавинки

Переваги алюмінієвих композитних панелей

Алюмінієві (композитні) панелі, один з найбільш затребуваних матеріалів, використовуваних як облицювальний шару в вентильованих фасадах. Вони мають велику кількість переваг, завдяки своїй конструкції. Композитні панелі — це тришарова конструкція, в якій мінеральний або пластиковий прошарок знаходиться між двома алюмінієвими пластинами. Розглянемо переаги композиту більш докладно.

18-05-15-foto-600x431-1

Алюмінієві композитні панелі (композит) — це сучасний, технологічний матеріал, що використовується для облицювання зовнішніх стін будинків. Даний матеріал, дозволить виробити максимально якісну обробку при мінімальних вкладеннях. Алюмінієві панелі отримали широке застосування, в якості облицювального шару в конструкції навісних вентильованих фасадів.

Такі панелі, також широко використовуються в:

  • Для реставрації будівель;
  • У будівництві сучасних будівель і споруд;
  • При створенні нестандартних конструкцій для засобів зовнішньої реклами;
  • І навіть в обробці інтер’єрів приміщень.

Однією з важливих якостей алюмінієвих композитних панелей, є довговічність. При використанні композиту в системі навісних вентильованих фасадів, термін служби складе більше 50 років.

Також варто відзначити відмінне співвідношення маси і жорсткості даного матеріалу. Такі показники, як легкість і жорсткість панелей, залежить в основному, від товщини і квадратного метра панелей, при цьому маса коливається від 3 до 8 кг. Дані характеристики, роблять композитні панелі відмінним рішенням при облицюванні високих і великих будов, тому не вагайте, а придбайте http://alutal.com.ua/ алюмінієві композитні панелі від  Profibond.

Основні переваги:

— Пожежобезпечність — одна з основних переваг даного матеріалу. Алюмінієві панелі, мають поділ на негорючі та важкозаймисті, через те що в них застосовуються спеціалізовані добавки до полімерів. Композит відповідає всім вимогам пожежної безпеки і допускається при обробці таких важливих об’єктів, як стадіони, готелі, аеропорти, вокзали і т.д .;

— Панелі мають високу стійкість до випромінювання ультрафіолету. До агресивних середовищ, композит практично байдужий, тому він широко застосовується при облицюванні промислових будівель для шкідливого виробництва. Алюмінієві панелі, відрізняються високоякісним покриттям, який має здатність зберігати свій первісний колір і зовнішній вигляд, протягом десятиліть, при впливі на них сонця, атмосфери і сольових відкладень. Крім того, вони прості і надзвичайно зручні у догляді: забруднення при необхідності змиваються простою водою;

— Алюмінієві панелі легкі в обробці — це якість, яка збільшує у багато разів область застосування будь-якого матеріалу. Завдяки своїй конструкції, композитні панелі легко піддаються перетворення в будь-яку форму їх можна, різати, згинати і т.д. Такі властивості дають можливість застосовувати даний матеріал для облицювання нестандартних будов, що мають аркові склепіння, піраміди або купола. Надавши панелям напівкруглу форму, ними можна обробити наприклад архітектурні склепіння або колони різного діаметру.

— Панелі дозволяють провести обробку будівлі в максимально стислі терміни. Завдяки можливості створення касет значних розмірів, що володіють при цьому гарною жорсткості, панелі можна застосовувати для вентильованих фасадів.

— Панелі володіють широкою палітрою кольорів. Існує велика кількість варіантів забарвлення, при цьому панелі бувають не тільки монотонних кольорів, але й імітують текстуру природних матеріалів, таких як граніт, мармур, дерево. Алюмінієві панелі забезпечать будівлі високі естетичні властивості і стильні сучасний зовнішній вигляд.

Багато переваг алюмінієвих панелей робить їх дуже популярним матеріалом для обробки будівель і утеплення фасаду. Скрізь, де потрібні довговічність і безпека, зручність у догляді і краса — скрізь композитний матеріал буде потрібен і затребуваний.

Кнопка «Наверх»