Різні цікавинки

Доставка квітів на дім

Квіти – чудовий подарунок природи, романтичний символ Краси і Життя, Раю і Вічної Весни. Вони створюють у будь-якому місці атмосферу свіжості, ніжності, піднесення та радості. Букет квітів або ще краще – квіткова композиція, поверне сонце у будь-яке приміщення, будь-якої пори року чи години доби.

foto_cikavosti_08.10.2014-06_resized

Якщо ви хочете зробити захоплююче-приємну несподіванку коханій людині, або ж поздоровити молодят з весіллям чи рідних з ювілеєм, навіть знаходячись за тисячі кілометрів, то кращого способу, ніж прислати вишуканий букет живих квітів, ви не придумаєте!

Замовлення та доставка цветов на дом – можливість не тільки зробити приємний сюрприз, а й до пори до часу залишатись при цьому анонімним! Якщо є “план завоювання” серця коханої людини, то квіти можуть посісти в ньому чільне місце. Уявіть собі, що ваша кохана людина отримує певний час, скажімо, протягом місяця, особливий букет то білих, то червоних троянд (по черзі). І коли вона вже буде заінтригована до краю – тут на порозі з”являєтеся ви, з тими самими букетами тих самих червоних і білих троянд!

Сценарій може бути будь-яким – можливо, ви вигадаєте щось ще більш загадкове і романтичне. Головне, що замовити доставку квітів на будинок чи квартиру коханої ви можете з будь-якого куточку Землі, де є Інтернет чи телефон. Причому, цю доставку буде здійснено не лише в Київ, а в будь-яке місто України чи навіть за кордон, нехай це буде Улан-Уде чи Нью-Йорк.

Важливо довірити здійснення такої делікатної і особливої послуги підприємству, яке працює чітко і зрозуміло, як інтернет-магазин KievFlower і одноіменна фірма. Тут запропонують послугу доставки квітів з будь-якого приводу і навіть без такого, на будь-який гаманець і будь-якої пори року. Зрозуміло, що дістати тюльпани восени чи ромашки взимку досить нелегко, але не для КиївФлавер. Вони дістануть все!

Важе бажання по створенню букета чи квіткової композиції – закон. Але все ж таки варто заздалегідь порадитися з фахівцями і дати вказівки. Вам варто повідомити, який за розміром чи кольором повинен бути букет, а фахівці порадять, які квіти краще використати, щоб букет прожив якнайдовше, як його оформити тощо. А вже пакування та доставка у незмінному вигляді – це їх турбота. Причому за вашим бажанням букет буде сфотографовано, а зображення буде вислано вам, щоб ви бачили, що було відправлено. Врешті, ви також маєте право отримати задоволення!

Асортимент квітів і кількість флористичних композицій, які можуть бути створені фахівцями, що знаходяться у розпорядженні фірми, просто невичерпний. Тут і традиційні вишукані троянди різних кольорів, і хвилюючі ромашки, і шикарні неземні орхідеї. З них, або з комбінацій квітів і рослин, стрічок та подарункових матеріалів можуть бути створені букети, квіткові “серця”, квіткові композиції. Букет за вашим бажанням може бути доповнено прекрасним і доречним подарунком. Це може бути шоколад, м’яка іграшка, ваза тощо.

Крім всього цього, фірмі можна замовити квіткове оформлення весілля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button