Здоров'я

Лікар пояснила, симптомом яких хвороб є частий головний біль навесні

На прихід справжньої, теплої та сонячної весни організм може відреагувати частим головним болем та мігренями. Чому так трапляється, розповіла терапевт Людмила Лапа.

Image by Sammy-Williams from Pixabay

Лікарка пояснила, що частий головний біль навесні показує те, як організм реагує на зміну сезонів — зміна кліматичного і температурного режимів, світлового дня. Такий біль може бути сигналом загострення хронічних захворювань, типового для перехідного часу року.

«Мігрені й головний біль сигналізують про вже наявні проблеми з судинами, в тому числі з тиском та його перепадами», – говорить Лапа.

Терапевт уточнила, що якщо людина страждає від перепадів тиску, навесні її стан може погіршуватися особливо істотно через брак вітамінів. Зокрема, недостатній рівень вітамінів В і D в організмі сприяє ослабленню судин, що підвищує їх схильність до спазмів. Звідси — багато неприємних відчуттів, включаючи головний біль.

Лікарка додала, що авітаміноз у людини може розвиватися також через порушення в шлунково-кишковому тракті, які заважають повноцінно засвоювати корисні речовини.

А от при підвищеному тиску обов’язково треба пропити курс ліків, які його знижують. Які з них кращі порадить кардіолог.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button