Інтернет

Google: Кількість запитів на тему VR-порно зросла майже в 10 разів

Експерти Google зафіксували рекордне підвищення інтересу інтернет-користувачів до VR-порно (віртуального). За статистичними даними, за останні 2 роки кількість пошукових запитів такого плану зросла в процентному співвідношенні майже в 10 разів.

Стрімко зростаюча популярність цього ресурсу аналітики пояснюють появою анонсів нової VR-гарнітури Oculus Rift. На думку експертів, вже до 2020 року рівень споживчого попиту на подібного виду розваги для дорослих може значною мірою перевищити попит на ігровий контент віртуальної реальності.

За спостереженнями фахівців, в основному пошукові запити на тематику VR-порно виходять від тих онлайн-користувачів, які не до кінця розуміють, про що йде мова, і ними рухає чиста цікавість. А бажаючих насправді випробувати за допомогою своєї VR-гарнітури чергову цікаву порно-новинку на даний момент не так вже й багато.

Тим не менш, розробники і виробники сучасної VR-гарнітури переконані, що найближчим часом все більша кількість людей захочуть не просто побачити, а й випробувати оновлений VR-контент в порно індустрії розваг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button