Людина

Вчені: Щастя людини не може тривати довгі роки

Вчені з США встановили, що щастя людини не може тривати довгі роки. За словами фахівців, відчуття спокою та радості зберігається у індивіда лише на короткий період часу, після чого змінюється черговим невдоволенням і переживаннями.

Дослідники розповіли, що велика частина людей відчуває заздрість до їх успішних знайомих чи просто публічним людям, які живуть без турбот і почувають себе впевнено.

В ході дослідів, проведених вченими, вдалося визначити, що насправді кожна людина відчуває практично однакову кількість щасливих моментів у житті, так як це почуття є справжнім відносним еталоном.

Для отримання відомостей про це вченим довелося провести ряд досліджень, в яких взяли участь приблизно 500 чоловік. Протягом декількох десятків років фахівці проводили регулярні психологічні перевірки випробовуваних, які виявляли їх стан і «рівень щастя». За словами вчених, за дане почуття відповідає особливий гормон ендорфін. При його великій кількості в крові людина починає забувати про проблеми і відчуває характерний спокій і умиротворення.

У ході досліджень вдалося визначити, що найщасливішу людину визначити практично не можливо. У 90% випадків за період в тридцять років всі люди мали однаковий середній рівень ендорфіну. Крім того, поняття щастя полягає у циклічності. Це означає, що проживаючи в дуже поганих умовах людина стає щасливою навіть при покупці нової шафи. У той же час даний елемент інтер’єру нічого не значить для багатого індивіда.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button