Технології

Google працює над акумуляторами нового покоління

За інформацією, що з’явилася в п’ятничному номері The Wall Street Journal, команда з чотирьох чоловік всередині лабораторії Google X в 2013 році переключилася з тестування акумуляторів, виготовлених сторонніми виробниками, на пошук нових технологій, які Google могла б використовувати в смартфонах, натільних пристроях, планшетах і інших предметах техніки.

12-04-15-foto-600x338-1

Ця команда під керівництвом колишнього експерта Apple по акумуляторам доктора Рамеша Бхардвая була вперше сформована ще в 2012 році. Один з концептів, над яким зараз працює Google, це створення гнучкої твердотільної батареї. У таких акумуляторах замість рідких хімікатів використовуються тверді, через які передається струм. Такий акумулятор повинен стати меншим і безпечнішим від існуючих, що зробить його ідеальним рішенням для смартфонів і натільних пристроїв.

Крім того, твердотільні батареї, над якими нині працює Google, можуть використовуватися в гнучких пристроях і навіть імплантовані в людське тіло. Так, вони зможуть привнести в Google Glass підтримку таких можливостей, як відео, відтворення якого потребує великих енерговитрат.

Читайте також: Шість правил, які продовжать термін життя батареї смартфона

Крім Google дуже багато великих компаній сьогодні працюють над створенням нового типу батарей. І той виробник, якому першому вдасться створити більш довговічну, доступну, безпечну і маленьку батарею на заміну існуючих літій-іонних аналогів, отримає дуже значну конкурентну перевагу.

Ще в 2013 році директор компанії Google Ларрі Пейдж заявив, що тривалість роботи акумуляторів для смартфонів сьогодні є суттєвою проблемою, над якою потрібно працювати. І через два роки світ став трохи ближче до її вирішення.

Натхнення: 4pda.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button