Технології

Як вибрати телевізор при покупці

Нерідко буває, що ремонт старого телевізора стає економічно недоцільним, коли ціна його ремонту із заміною дорогих елементів може бути порівнянна з ціною нового в магазині. Часто в таких випадках у власників телевізорів виникають питання: який телевізор краще, РК або плазма, яка марка краще і.т.д. …

Цілком зрозуміло, що різноманітність марок і моделей ТБ на вітринах багатьох змушує замислитися над вибором.

16-06-15-foto-600x343-1

Сучасні телевізори – це складні пристрої відображення інформації з великою кількістю функцій і можливістю забезпечити високу якість зображення при роботі з іншими пристроями або в мережі Інтернет.
Технічні особливості та характеристики телевізорів не завжди можуть бути зрозумілі для звичайного користувача. Вибрати телевізор, що відповідає Вашим вимогам, не переплачуючи за зайві функціональні можливості, якими Ви не плануєте користуватися, можливо, допоможе інформація з http://notus.com.ua/Televizory_samsung/ – інернет магазину техніки, або наші подальші рекомендації.

CRT, РК, LED або плазмовий телевізор?

CRT (ЕПТ) – телевізори з кінескопом – старі добрі “ящики”, які служили нам багато років вірою і правдою.
Основні переваги – низька ціна, відносно непогане якість зображення, надійність, ремонтопридатність.
Недоліки – великі габарити і вага, низьке розрішення екрана, мерехтіння 50 гц, мінімальна кількість функцій і можливостей. В останні роки все рідше зустрічаються у продажу. У деяких регіонах практично зникли з вітрин магазинів. А шкода.

РК (LCD) – Рідкокристалічні телевізори. У порівнянні з плазмовими відрізняються практичністю і ремонтопридатністю. Мають низьке енергоспоживання і меншу вагу. З недоліків, характерних більшою мірою для недорогих моделей, можна відзначити обмежений кут огляду і деяку затримку в динамічних сюжетах, яка визначається параметром – час відгуку.

LED – Сучасні варіанти РК-телевізорів, підсвічування дисплея яких здійснюється яскравими світлодіодами (LED), на відміну від більш ранніх моделей з підсвічуванням флуоресцентними лампами. Саме з цієї причини сучасні моделі телевізорів можуть супроводжуватися позначкою LED.
Візуально LED-телевізори від звичайних РК відрізняються тонким і легким корпусом.

В даний час практикується два варіанти такого підсвічування:

1. Edge LED – в цьому випадку світлодіоди розташовані по краях екрану (зверху, знизу або збоку) і світять в торець скла. Світлові втрати компенсуються відбивачами, а рівномірність засвічення екрану забезпечується застосуванням розсіювачів.
2. Direct LED – світлодіоди розташовані за склом екрану і розподілені по всій площі. Застосування відбивача і розсіювачів компенсує втрати і реалізує ефект рівномірного світіння екрана на всіх ділянках.

Плазмові телевізори зовні схожі з ЖК, але мають зовсім інший принцип формування зображення на матриці дисплея.

На відміну від рідкокристалічних пікселів, які не є джерелом світла, а лише переломляют світловий потік, пікселі плазмової панелі являють собою мікроскопічні газорозрядні лампочки. Використовується принцип плазмового розряду під дією електричного струму. Перевагами плазми в порівнянні з РК можна вважати більш високий контраст, необмежений кут огляду і відсутність динамічних спотворень.

До недоліків можна віднести велике енергоспоживання і обмежений термін служби пікселів.

Плазмові телевізори більш складні і дороги в ремонті, що може мати суттєве значення в післягарантійний період.

 

Smart TV

Smart TV – Розумний Телевізор. Обов’язковою умовою для даної категорії телевізорів є можливість його підключення до мережі Інтернет за допомогою зв’язку Wi-Fi або мережевим підключенням LAN.

  • Навігація по мережі здійснюється за допомогою віджетів або браузера.
  • Перегляд відеофайлів може проводитися онлайн або автономно за допомогою програмного відеоплеєра.
  • У сучасних ТВ є можливість підключення веб-камери і спілкування в Skype і соц-мережах.
  • Управління телевізором може здійснюватися пультами, голосом, жестами.
  • Реалізується застосування операційних систем і більш глибока інтеграція c комп’ютерними технологіями. В даний час найбільш популярна в телевізорах ОС Android.
  • Функціональні можливості Smart TV необхідно уточнювати для кожної моделі індивідуально.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button