Екологія

Google: у всіх продуктах компанії використовуються перероблені матеріали

Торік Google пообіцяв, що до 2022 року він буде включати перероблені матеріали в усі свої продукти марки Made By Google. Список містить телефони Pixel, електронні книги Pixelbooks, колонки Google Home, пристрої Nest і різні аксесуари — чохли для телефонів і підставки для зарядки. Недавно компанія оголосила, що достроково виконала одну зі своїх цілей, повідомляє The Verge.

За словами менеджера з розвитку Google Девіда Борна, всі нові продукти Pixel і Nest тепер створюються з перероблених матеріалів. Це не означає, що її продукція повністю виготовлена з перероблених матеріалів, але, принаймні, вона містить перероблені матеріали.

За даними Google, задня кришка Pixel 5 виготовлена на 100% з переробленого алюмінію, а новий Nest Audio на 70% складається з переробленого пластику з тканинної кришки, представленої з Nest Mini минулого року. На новітньому термостаті Nest декоративна панель (частина, яка кріпиться до стіни) зроблена з переробленого пластику.

У вересні Google заявила, що до 2030 року буде вести свою діяльність без викидів вуглецю. Зараз викиди вуглекислого газу, до яких компанія причетна через спалювання викопного палива, компенсуються інвестиціями Google в поновлювані джерела енергії й іншими ініціативами.

Сьогодні компанія також заявила, що зобов’язується використовувати перероблені або поновлювані матеріали як мінімум в 50 відсотках всього пластику, використовуваного у всіх її апаратних продуктах, вже до 2025 року. Також до 2025 року Google обіцяє зробити упаковування своєї продукції на 100% вільним від пластику, використовуючи лише матеріал вторинної переробки. «Ми вже скоротили використання пластику в нашому пакуванню з 2016 року, але нас чекає багато важкої роботи, щоб досягти цієї нової мети», — сказав Борн.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»