Екологія

У Шанхаї побудують найбільший у світі планетарій

Електропостачання комплексу забезпечать поновлювані джерела енергії

У Шанхаї стартувало будівництво найбільшого планетарію на Землі. Він буде розташовуватися на площі 38 тисяч метрів квадратних, а урочисте відкриття планується в 2020 році. Загальна площа забудови становитиме 58,6 тисячі квадратних метрів. Майданчик буде вміщуватися в себе суспільну обсерваторію, сонячну вежу і астрономічний сад, крім самого головного будинку.

Конструкцію споруджуватимуть з екологічно чистих матеріалів. Електропостачання комплексу забезпечать поновлювані джерела енергії, а комунальна система, приміром, включить в себе систему по переробці дощової води.

Головна мета проекту, поділилися фахівці, — просвітництво, адже зараз через світлове забруднення жителі Шанхаю практично не можуть побачити Чумацький шлях.

Зазначається, що на території саду планується розмістити оригінальні тематичні експонати. У головній будівлі планують регулярно проводити виставки «Одіссея», «Будинок» і «Космос», присвячені історії астрономії. Крім цього тут будуть проходити кіносеанси та інтерактивні шоу. Площа, яку пропонують віддати під виставки, становить близько 11 тисяч кв. м, а до спілкування з відвідувачами будуть запрошуватися як волонтери-любителі астрономії, так і титуловані науковці.

 

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments