Здоров'я

Горіхи знижують смертність від раку простати

До несподіваних результатів прийшли вчені з Жіночого госпіталю Бригама. Згідно з отриманими даними, всім пацієнтам з раком простати слід регулярно вживати фісташки, волоські горіхи, кешью і фундук. Так можна помітно зменшити ймовірність смерті від онкології. Про виконану роботу розповідає видання Zee News.

21-06-16-foto-600x502-1

У дослідженні взяли участь близько 50 000 добровольців з раком простати. Причиною смерті це захворювання стало в 10% випадків. Рак простати – один з найбільш неагресивних видів онкології. В інших випадках чоловіки вмирали від хвороб серцево-судинної системи та цілого ряду інших причин. Вчені помітили, що регулярне вживання горіхів знижує ризик смерті від раку простати на 34%.

Цього феномену є наукове пояснення. Горіхи підвищують чутливість тканин до гормону інсуліну, головної речовини, відповідальної за метаболізм вуглеводів. В додаток до цього горіхи знижують ризик розвитку діабету, хвороб серця і судин. Переважання в горіхах ненасичених жирів і вітамінів також сприятливо впливає на загальний стан здоров’я, відзначають вчені.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button