Екологія

Готель Grand Hyat в Сінгапурі переробляє харчові відходи

Grand Hyatt Singapore реалізує систему управління відходами продуктів харчування і перетворює їх в придатні для використання добрива. Готель отримав грант у розмірі 250 000 сінгапурських доларів через 3R (Reduce, Reuse & Recycle) фонд для встановлення і впровадження системи переробки.

Грант розраховується на основі ключових результатів, таких, як зменшення фактичної кількості відходів чи вторинної сировини. 3R фонд, створений Національним агентством з охорони навколишнього середовища, являє собою схему спільного фінансування для заохочення організацій, щоб здійснювати проекти по мінімізації і переробки відходів. Ця нова органічна система управління харчовими відходами зачіпає перший і третій з трьох точок фокусування, що визначені планом до 2020 року, розробленим Hyatt.

Інтегрована система утилізації харчових відходів витягує воду, подрібнює і ущільнює відходи від ресторанів і кухонь, а потім перетворює ущільнені харчові відходи в органічне добриво. Rapid Thermophilic Digestion System переробляє спресовані харчові відходи в органічні добрива, які будуть використовуватися тільки для цілей озеленення готелю.

Ця інноваційна система дозволяє готелю зберегти 100% своїх органічних харчових відходів, відволікаючи їх від сміттєвих звалищ міста. Це різко скорочує обсяги виробництва відходів і послужить на благо довкіллю.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button