Здоров'я

Ходіть щодня по 20 хвилин, і якість життя зросте

Ходіть щодня по 20 хвилин, і якість життя зростеФахівці з Британського університету Лестера під керівництвом Томаса Йєтса провели незвичайне дослідження і встановили, що ходьба допомагає знизити частоту і силу прояву серцевих нападів і інсультів.

Досить щоденних прогулянок по 20 хвилин, щоб значно поліпшити якість життя.

Ретельно були вивчені дані, отримані від 9300 людей, які мають різні захворювання серцево-судинної системи. Відзначимо, що у кожного учасника дослідження був хоча б один з факторів ризику розвитку серцево -судинної патології. Добровольцям запропонували змінити спосіб життя і почати займатися ходьбою. Результати показали, що достатньо 150 хвилин ходьби на тиждень (десь по 20-25 хвилин щодня) для того, щоб знизити ризик серцево- судинних захворювань на десять відсотків. При цьому ризик інфарктів падає на вісім відсотків. Такі зміни відбуваються за рахунок зміцнення серцевого м’яза, а також підвищення тонусу серцевих судин.

Також ходьба активує всі системи та органи, помітно підвищує настрій і, що особливо важливо, стійкість організму до зовнішніх шкідливих інфекційних агентів. Ходьба також може поліпшити поставу і покращити метаболізм.

Натхнення: mednovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button