Здоров'я

Часте вживання молока негативно позначається на здоров’ї людини

Група провідних науковців з Великобританії встановила, що надмірне використання молока може негативно відбитися на самопочутті людей.

66333902fcb16678f73961047b3a4978

Такий висновок експерти зробили після того, як ними був здійснений цілий комплекс випробувань. Зокрема, з’ясувалося, що даний продукт харчування здатний нашкодити організму представників слабкої і сильної статі. Слід зауважити, що в ході проведення дослідів вчені задіяли близько тисячі осіб. Таким чином, медики стверджують, що молоко приносить не тільки користь, якщо його споживати безконтрольно.

Читайте також: 

Всіх добровольців розформували на три категорії. Перша група повинна була використовувати молоко у великих дозах. Друга група мала такий же графік, але при цьому випробовувані вживали вітамін D. Третя група учасників харчувалася так, як зазвичай, не застосовуючи ніяких харчових обмежень.

Результати досліджень показали, що чоловіки і жінки з першої категорії мали найбільше шансів на розвиток серцево-судинних проблем. Крім того, у цих респондентів була зафіксована схильність до мочекам’яної недуги.

На думку вчених, корисність молока дуже перебільшена.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button