Різне

Особливості японської національної кухні

Особливості японської національної кухні«На цьому світі можна їсти все, крім відображення місяця», – скажуть вам у Японії. Не вірте, що є несмачні продукти, є тільки невмілі кухарі.

Як ви вже здогадалися, в Японії їдять все – засушені і зацукровані коники і навіть змій. У їжу удет все розмаїття овочів та фруктів, які часто приправляють пелюстками квітів. Грибами і водоростями, а також молюсками теж ніхто не гребує. З них навіть готують напої. Немає рівних за багатством у світі японському раціону. Навіть китайці залишилися позаду. Напевно, тому, що вихідного матеріалу у них менше.

Японська кухня, як і сама Японія дуже відрізняється від інших країн. Справа не тільки у вихідних продуктах і блюдах, які з них готують.

У Японії важливуроль відіграє ставлення до продукту. Сам по собі продукт є священним. І що б не осквернити його святість його намагаються використовувати тільки в самому свіжому вигляді, дуже близькому до первинного. Японська їжа – це близькість з природою, повагу і полагодити її. Японці також кажуть, що китайська кухня – це долучення до людського мистецтву, а західна їжа – це долучення до людської влади. Як завжди, мудрі японці в чомусь дуже праві. Дивно, що їх глибока філософія поширилася навіть на їжу.

У Японії їжа – це справжнє єднання з природою. Корінь повинен бути коренем, лист листом, а риба рибою. Пересичення ніколи не повинно настати. Продуктів має бути не надто багато і не занадто мало.

Особливість японської культури в тому, що вони в усьому пристрасно намагаються досягти досконалості. Це ж стосується і японської кухні. Кожна страва доведено до досконалості смаку.

Звичайно ж, одне з головних місць в японській кухні займає рис. У Японії – це майже містичний продукт. Це продукт, яким обдарували людей самі боги. Вважається, що боги особисто обробляли рис на своїх потойбічних полях, щоб навчити людей влаштовувати свята, і звичайно ж, вимагали від людей за це жертви. (Які ж можуть бути обряди без людських жертв). Під час саджання рису дівчину закопували живцем, щоб умилостивити богів рисового поля.

Японці побили всі рекорди за кількістю страв, які вони можуть приготувати з рису. Вони можуть їсти його замість хліба, вживати з рибою, а також замість солодощів. Рис їдять два або три рази на день, тому таке розмаїття просто необхідно. Відомі по-всьому світу суші-бари тепер заполонили інтернет. Вам достатньо зайти на http://shreddersushi.od.ua/, щоб об’єднати улюблену страву.

Не варто забувати, що в Японії також існує свій етикет, згідно з яким вважається ознакою поганого тону якщо ви нанизуєте суші на палички для їжі або брудните соусом свій одяг. Але в кожному випадку, новачкам у поводженні з паличками не забруднити одяг не можливо. У такому випадку може допомогти лише хороша пральна машина – для вас немає зайвого клопоту, і ніяких слідів бенкету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button