Людина

Перегляд відео з кішками корисний для психічного здоров’я

Перегляд відео з участю кішок в інтернеті може не тільки розважити вас, але також може підвищити енергію і викликати позитивні емоції, зменшуючи негативні почуття, що сприятливо позначається на психічному здоров’ї, стверджують американські вчені з Університету Індіани.

5471fc1a59780bc42be04da151abbe83

Фахівці опитали майже 7000 людей на предмет того, як часто вони дивляться відео з кішками і як це впливає на їх настрій. З усіх учасників дослідження близько 36% назвали себе «котолюбами», в той час як близько 60% сказали, що однаково люблять і кішок, і собак. Учасники повідомили, що вони були більш енергійними і більш позитивними після перегляду роликів, пов’язаних з кішками. Вони також відчували менше негативних емоцій, таких як тривога, роздратування і печаль.

«Деякі люди можуть думати, що перегляд онлайн-відео з кішками – не досить серйозна тема для наукових досліджень, але факт в тому, що це один з найпопулярніших видів роликів в інтернеті на сьогоднішній день, – говорить один з авторів дослідження, доцент Джессіка Гелл Мирик. – Якщо ми хочемо краще зрозуміти наслідки впливу перегляду інтернет-роликів на особистість, то не повинні ігнорувати це».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button