Людина

Вчені опублікували прості способи продовження життя

Оптимістичні вчені заявили, що незважаючи на стан екології та аномальну спеку, довгожителів на планеті стає все більше. Фахівці відкрили способи продовження життя.

До 2050 року кількість людей віком понад 100 років стане набагато більше, лідирувати в цій гонці буде Китай з 472 тисячами довгожителів. Другими виявляться жителі США з 298 тисячами людей і третіми-японці – 272 тисячі. Якщо люди хочуть потрапити в число щасливчиків з тривалим життям, варто всього-на-всього користуватися порадами професіоналів і використовувати їх на практиці.

Щоб додати 1 рік життя варто завести домашню тварину, щоб було про кого подбати і не відчувати себе самотнім. З появою собаки в будинку, людині доведеться кожен день її вигулювати, тим самим зможе підтримувати себе у формі.

Ще 1 рік і місяць додасть харчування, а саме сніданок кожен день, який нормалізує обмін речовин і робить людину більш стійкою до стресів. 1,4 року додасться якщо їсти один фрукт в день.

Якщо пити червоне вино життя продовжиться на 1 рік і 9 місяців. У вині багато антиоксидантів. Плюс на 2,8 року стане більшим якщо проживати на території, де повітря чисте, наприклад, в гірській місцевості. Ще 3 роки додасться від міцного здорового сну, мінімум 7 годинного. + 5 років додадуть заняття спортом, подорожі, кіно, театр. Загалом все, то приносить людині нові враження.

Якщо щодня тренувати мозок, даючи йому їжу у вигляді кросвордів або інтелектуальних ігор, можна прожити на 6 років довше. Крім того, своєчасне лікування порожнини рота також сприяє продовженню життя на 6,4 року. Якщо кинути палити і очистити легені, зменшується можливість захворіти на рак, таким чином людина може собі дорахувати ще 7 років.

Не варто забувати про секс, він не тільки підвищить настрій і поліпшить здоров’я, але і продовжить життя на 8 років. Також на 8 років довше живуть люди, які часто посміхаються і спілкуються. Головне в житті активність і позитивне ставлення до всього на світі. Але найефективнішим способом поліпшити якість життя від 8 до 16 років – це контролювати стреси. Удари долі активізують людину, змушують зібратися і підвищити опір організму.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button