Людина

Хвороба Паркінсона бере свій початок в кишечнику чоловіків і жінок

Команда експертів з Університету Орхус спільно з представниками з Орхуської дослідної лікарні здійснила комплекс випробувань, результати яких здивували всіх медиків.

51cddc698e732909f9f585963f6151f8

Виявилося, що проведені досліди дозволили науковцям зробити важливий крок на шляху до вивчення хвороби Паркінсона. За словами авторів проекту, недуг, яким страждають багато представників слабкої і сильної статі, може почати свій розвиток в шлунково-кишковому тракті хлопців і дівчат. Далі, захворювання поширюється за допомогою блукаючого нерва, що доставляє молекулярні речовини в центральний відділ нервової системи.

Слід зауважити, що в ході здійснення дослідження лікарі задіяли 15 тисяч пацієнтів. Всі респонденти зазнали розриву блукаючого нерва в шлунку. Згідно з відомостями, отриманими від авторів випробувань, люди, що перенесли даний стан, є захищеними від недуги Паркінсона. Нові досліди показали, що між складним захворюванням і блукаючим нервом існує тісний взаємозв’язок.

У найближчому майбутньому медики мають намір реалізувати додаткові проекти, що дозволяють виявити фактори ризику, що впливають на ймовірність появи недуги Паркінсона.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button