Людина

У структурі мозку геймерів знайдені аномальні зв’язки

Вчені з університету Юти в Солт-Лейк-Сіті в США в результаті останніх спостережень з’ясували, що у завзятих ігроманов є деякі аномалії у структурі мозку, які змушують геймера забувати про сон, їжу і навчання під час гри. Результати своїх робіт дослідники опублікували в зарубіжному науковому журналі Addiction Biology.

Так, група вчених спостерігала за роботою мозку у 200 підлітків, які були надмірно захоплені комп’ютерною грою. Виявилося, що між різними частинами їх мозку існують аномальні зв’язки, які і відповідали за фокусування тільки на грі і змушували випробовуваних забути про все інше. Один з керівників групи вчених Джеффрі Андерсон заявляє, що більшість цих змін мозку відповідають за реакцію на навколишні подразники і імпульсивну поведінку підлітка, але в основному вони вважаються доброчинними, лише в рідкісних випадках призводять до деяких проблем, серед яких ігроманія.

Після дослідження мозку у всіх випробовуваних за допомогою магнітно-резонансного томографа виявили одну спільну рису – надмірний зв’язок задньої частини передньої кори мозку зі скронево-тім’яним вузлом, які під час гри більш активно обмінюються інформацією, ніж інші. Це призводить до того, що підліток стає більш імпульсивним і шукає нових відчуттів, що змушує людину забути про довгострокові плани і швидше втрачати концентрацію.

Дані можна використовувати для визначення схильності дитини до ігроманії, вважає Андерсон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button