Технології

Hyperloop TT побудує два тестових треки у Франції

Компанія Hyperloop Transportation Technologies повідомила, що незабаром приступить до будівництва першого з двох тестових треків у Франції.


Hyperloop Transportation Technologies

Концепція Hyperloop передбачає рух пасажирських і вантажних капсул по вакуумних трубах з високою швидкістю. Проект був запропонований Ілоном Маском в 2012-2013 рр. і на даний момент розвивається кількома компаніями, зокрема SpaceX, Virgin Hyperloop One і Hyperloop Transportation Technologies (HTT).

Днями HTT повідомила, що в її науково-дослідний комплекс в Тулузі, Франція, вже надійшли перші труби, передає портал Engadget. Компанія планує побудувати у Франції дві тестові траси і, як наголошується, вже готова приступити до будівництва першої з них, яка буде складати в довжину близько 320 метрів. Передбачається, що вона буде підготовлена для тестування вже в цьому році.

Потім, по завершенні будівництва першого треку, компанія переключиться на підготовку іншої траси, яка, як очікується, буде становити в довжину вже близько кілометра. Причому планується, що цей трек буде розташовуватися над землею, на спеціальних опорах висотою 5,8 метра (це відповідає оригінальній ідеї Маска). Компанія хоче закінчити будівництво даної тестової траси в 2019 році.

Hyperloop Transportation Technologies

Крім того, за словами HTT, вони сподіваються отримати першу капсулу, виробництвом якої в Іспанії займається компанія Carbures, вже цього літа. Капсула, за задумом, повинна буде вміщати 28-40 людей і зможе розвивати швидкість близько 1 220 км/год.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button