Здоров'я

Як лікувати цукровий діабет

Ця хвороба займає лідируючі позиції в списку причин ранньої смерті людини. Її викликають неправильне харчування, нездоровий спосіб життя, а недотримання рекомендацій лікарів призводить до швидкого летального результату. Як лікувати цукровий діабет?

Как лечить сахарный диабет

Інструкція

1. Для початку необхідно розібратися, яким типом діабету страждає пацієнт – інсулінозалежним (СД1) або інсулінонезалежним (СД2). У першому випадку підшлункова залоза просто не в змозі синтезувати цей найважливіший гормон. У другому інсулін виробляється, однак організм з різних причин не може його засвоїти.

2. Якщо хворий страждає на діабет першого типу, лікувати цукровий діабет слід шляхом постійного прийому інсуліну. Крім того, йому доведеться дотримуватися сувору дієту, що припускає повну відмову від солодощів, кондитерських виробів, жирних і копчених страв, алкоголю, деяких видів фруктів, а також напоїв з барвниками. Невід’ємною частиною терапії є комплекс фізичних вправ.

3. У випадку розвитку хвороби за другим типом пацієнтові слід дотримуватися дієти (як при СД1); застосовувати препарати, що знижують рівень цукру (в тому числі, Бади); а в деяких випадках доцільні ін’єкції інсуліну. В окремих ситуаціях в якості лікування цукрового діабету лікар може прописати установку шунтування шлунка.

4. Обов’язковими умовами для хворих на діабет будь-якого типу є спостереження у фахівців і носіння з собою картки діабетика. Пацієнт повинен стежити, щоб рівень цукру не перевищував допустимих значень. Лікування цукрового діабету – процес довжиною в життя, але, якщо дотримувати всі вимоги, воно може бути повноцінним і дуже довгим.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button