Здоров'я

Тривалий нічний сон обов’язковий для жінок

Тривалий нічний сон обов'язковий для жінокСпівробітники Університету Дьюка довели, що жінки повинні спати довше, ніж чоловіки. Жіночому мозку потрібно більше часу на відпочинок через природну орієнтацію на багатозадачність, передає The Daily Mail. Якщо ж жінки не висипаються, у них розвивається депресія, і вони постійно зляться.

Ці проблеми не зачіпають чоловіків, які не досипають. Відомо, що при нестачі сну підвищується ризик хвороби серця, психічних відхилень і запалення. У жінок брак сну може спровокувати настільки сильне запалення, що, прокинувшись, вони будуть страждати від реального болю. Вихід простий – нетривалий сон протягом дня.

Але спати більше 90 хвилин вдень не можна, інакше сонливість лише посилиться. Під час сну кора головного мозку, що відповідає за мислення, пам’ять, мову, відновлюється. Чим більше людина користується ресурсами мозку протягом дня, тим довше йому потрібно спати. Тому додатковий сон показаний не тільки жінкам, а й чоловікам, які трудяться на важкій роботі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button