Здоров'я

Робота генів імунної системи залежить від пір року

Міжнародною групою учених виявлено, що організм людини може перебудовуватися в залежності від зміни пір року.

573372918e6ad99688e6a879fb20487c

Раніше встановлено, що деякі захворювання носять суто сезонний характер. Це стосується не тільки інфекційних і алергічних захворювань, але і неврологічних розладів, проблем з серцево-судинною системою і т. д.

Вченими проведено аналіз жирової тканини і крові 16 тисяч добровольців, які проживають у різних півкулях нашої планети. При цьому зразки були взяті у добровольців у різні пори року. Виявляється, що в залежності від сезону відбувається зміна складу жирової тканини і крові.

Читайте також: 

До того ж фахівцями з Німеччини та Великобританії була проаналізована робота 22 822 генів, і зроблено висновок, що велика їх частина по-різному працює в залежності від сезону.

Виявляється, що гени працюють дзеркально у людей, що проживають в різних півкулях. Так, одні й ті ж самі гени у жителів Північної півкулі більш активні влітку, а у мешканців Південної півкулі – взимку.

Те ж саме можна сказати і про імунну систему. Сезонні зміни відзначаються і в роботі імунітету людей, що допомагає дізнатися, чому люди досить часто стикаються з простудами в зимову пору, а з алергією влітку.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button