Здоров'я

Як визначити вагітність на ранніх термінах до затримки

Намагаючись визначити вагітність на ранніх термінах до затримки чергового циклу жінки уважно ставляться до щонайменшої зміни самопочуття. Дійсно, багато народних прикмет досить точно вказують на ознаки вагітності. Але існують більш точні методи, за допомогою яких вже через 8-10 днів ви зможете дізнатися достовірний результат.

Как определить беременность на ранних сроках до задержки

Які перші ознаки вагітності вважаються найбільш точними

Після запліднення яйцеклітини в організмі жінки відбувається гормональна перебудова. Саме на цьому і заснована зміна самопочуття. Багато жінок відчувають постійну втому, загальне нездужання, змінюється апетит, для відновлення сил потрібен більш тривалий відпочинок. Нюх стає більш гострим. З перших днів вагітності багато аромати, які раніше здавалися божественними, починають дратувати. Але всі ці ознаки не можуть дати достовірної відповіді на питання про те, чи відбулося запліднення яйцеклітини насправді або організм просто готується до початку чергового циклу.
[ads2]

Аналіз крові на ХГЛ – надійний спосіб визначення вагітності до затримки

  • Через 8-10 днів після передбачуваного зачаття можна точно визначити кількість ХГЛ, що дозволяє з достовірністю дізнатися про наявність або відсутність вагітності.
  • Вже через тиждень після зачаття рівень ХГЛ буде в межах 50-300 мЕд/мл, в середньому близько 150 мЕд/мл
  • Ще через тиждень результати будуть рівними 1500-5000 мЕд/мл, в середньому 2000 мЕд/мл

Варто відзначити, більш високі показники свідчать про розвиток двох-трьох і більше ембріонів або про міхуровий занос. На сьогоднішній день здати кров на хоріонічний гонадотропін людини можна в жіночій консультації за місцем проживання в ранкові години або в клініці, що надає послуги на платній основі.

Якщо в жінки в анамнезі була позаматкова вагітність або викидень, рекомендується вимірювати рівень хоріонічного гонадотропіну людини в динаміці кожні 2 дні. Повільно зростаючі показники або зниження ХГЛ – привід для екстреної госпіталізації.

Ультразвукове дослідження рекомендовано при показниках вище 1000 мЕд/мл, що, як правило, відбувається вже через тиждень після затримки. За допомогою вагінального датчика визначають розмір ембріона. При нормальному розвитку показники відповідають 2-4 мм. При відсутності плідного яйця в матці вагітність вважається позаматковою. Жінці потрібна термінова операція.

Гінекологічний огляд з урахуванням симптомів Хегара і Чедвига не дозволяє визначити вагітність на ранніх термінах до затримки менструації. Лише через 2 тижні, коли жінка точно знає, що вагітність настала, лікар діагностує розм’якшення нижнього краю і збільшення матки, явно простежується поява синюшного відтінку шийки матки і стінок піхви.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button