Людина

Лікарі назвали види одягу, небезпечні для чоловічого здоров’я

Нові віяння моди серед сильної статі не завжди мають позитивний вплив на їх здоров’я. Лікарі назвали види одягу, небезпечні для чоловічого організму.

Багато з них можуть нести в собі приховану шкоду для людського організму, проте деякі види особливо небезпечні для чоловічого здоров’я. До таких медики відносять будь-які предмети гардеробу, які негативно впливають на вени, внутрішні органи, серцево-судинну систему, піднімають тиск або провокують алергію. В першу чергу, сильній статі слід відмовитися від носіння шапок, які не підходять за розміром. Головний убір, який здавлює, викликає головний біль і коросту, при цьому порушуючи кровообіг в головному мозку. Подібними наслідками також мають занадто тугі комірці, які до всього іншого утруднюють дихання.

Іншим небажаним віянням моди можна назвати вузькі і обтягуючі джинси. Вони не тільки перешкоджають надходженню кисню в статеві органи, але і сприяють печії, здуття живота і болю. Крім того, набряклість і варикоз стають частими супутниками любителів тісних штанів. З цієї ж причини необхідно носити вільний ремінь, не допускаючи занадто великого тиску. Крім того, в психологічному сенсі небажаний одяг темних і нейтральних тонів, який загрожує виникненням депресії в будь-який сезон. Лікарі також рекомендують обирати зручне взуття, оскільки тісні туфлі є основною причиною деформації стоп, хребта і різних хвороб суглобів. Нарешті, замість одягу з синтетичних матеріалів треба віддавати перевагу натуральним аналогам.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть