Людина

Вчені: Щасливі люди менше схильні до захворювань

Вчені з Голландії шляхом експерименту підтвердили, що найщасливіші люди менше схильні до захворювань і живуть довше. Хронічний стрес, навпаки, пригнічує імунну та інші системи організму.

Учёные: Счастливые люди меньше подвержены заболеваниям

Співробітники Університету Еразма в Нідерландах запросили добровольців для 30 різних досліджень, які повинні показати зв’язок між тривалістю життя та особистим благополуччям людей. У ході експериментів з’ясувалося, що щастя безпосередньо корелює з малою схильністю хвороб. Позитивно налаштовані респонденти менше зазнають хронічного стресу, який впливає на роботу серцево-судинної, імунної систем і активує запальні маркери.

У той же час немає рецепту для забезпечення щасливого життя, адже для кожної людини важливі різноманітні чинники. Пошук благополуччя також вплинув на еволюцію людини, розвинув філософські вчення і спосіб мислення поколінь. На сьогоднішній день щастя можна віднести до двох глобальних категорій: процвітання і задоволення. Співробітники Оксфордського університету раніше визначили, що діяльність, яка приносить задоволення, позитивно позначається на рівні життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button