Людина

Повний місяць погіршує якість сну у дітей

Дослідники зі Сполучених Штатів Америки прийшли до висновку, що повний Місяць погіршує якість сну у хлопчиків і дівчаток.

Про це стало відомо після здійснення комплексних випробувань та дослідів. Повідомляється, що світло, яке відображає природний супутник Землі, негативно позначається на нічному відпочинку дітей. Ініціаторами проектів стали співробітники з Університету Онтаріо.

d1f6bb5af5f98e13bdaab4c412c2f015

Медики довели, що Місяць впливає на область головного мозку дитини, яка відповідає за занурення організму в сон. Яскраве світіння в нічний час сприяє тому, що центральний відділ нервової системи малюків починає давати збої, внаслідок чого хлопчики і дівчатка менше сплять.

Слід зауважити, що для підтвердження своїх гіпотез науковці провели цілий комплекс випробувань та дослідів. Відзначається, що в лабораторних проектах взяли участь 5 тисяч дітей. Вік респондентів коливався від 2 до 6 років. Команда фахівців зафіксувала, що при повному Місяці тривалість нічного відпочинку у маленьких дітей знижується на 5-10 хвилин.

Науковці стверджують, що жителі екваторіальних частин Землі мають менше шансів піддатися пагубному впливу світла, який відображає супутник.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments