Людина

Які три нешкідливі звички здатні зруйнувати здоров’я

Існують три поширені, й, на перший погляд, нешкідливі звички, які здатні поступово руйнувати здоров’я людини. Про це розповіли польські медики. Повідомляє Wirtualna Polska.

Image by THE 5TH from Pixabay

Сон після їжі. Звичка вкладатися спати після ситного обіду була включена експертами до переліку руйнівних для здоров’я. Медики пояснюють, що це погано позначається на роботі шлунково-кишкового тракту та сприяє розвитку закрепів.

«Лежача позиція і власне сон порушують травний процес і ускладнюють переміщення їжі травною системою», — заявили лікарі.

Чаювання після вживання їжі. Вчені з Польщі констатують, що вживання чаю незабаром після їжі заважає організму нормально засвоювати деякі вітаміни й мінерали — зокрема, знижується засвоєння найважливішого для здоров’я та імунної системи заліза. До того ж під дією чаю погіршується перетравлення білків і жирів.

Інтенсивна фізична діяльність після їжі. Ця звичка може порушувати функціонування організму, спричиняти нетравлення, біль у шлунку та навіть збій нормальної діяльності травної системи.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button