Наука

Індіанці майя вели війни у відповідності з положенням планет і зірок

Індіанці майя вели війни відповідно до певних положень планет і зірок, вважають історики. Для астрономічно обґрунтованих конфліктів цивілізація придумала спеціальний символ.

Вчені вважають, що індіанці з царства майя могли відштовхуватися від положення зірок і планет, плануючи чергову війну з ворожими племенами. Глибокі знання в астрономії використовувалися стародавньою цивілізацією також для проведення релігійних обрядів та жертвоприношень. Велику роль в житті майя відігравала Венера.

Знаки, які тільки належить розшифрувати історикам, можна знайти в календарях для ворожінь, астрономічних таблиць і зведеннях ритуальних правил. Зокрема, один з гліфів наукові фахівці назвали символом “зоряної війни”. У вживання його ввела Лінда Шеле.

Агресивна політика майя поєднувала знання про космос із віруваннями. У 562-781 роках нашої ери плем’я провело 13 “зоряних воєн”. В текстових згадках подібних зіткнень фігурує знак зірки, яка проливає на землю краплі. З чотирьох категорій військових конфліктів даний гліф позначав найважливішу.

Після програшу царя Наранхо в “зоряній війні” своєму противнику Калакмулу 631 році перший став жертвою жорстоких тортур і канібалізму. Вчені не виключають, що символ зірки може бути дієсловом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button