Технології

Індія та Ізраїль спільно працюватимуть над розробкою перовскітних сонячних елементів

Індія та Ізраїль спільно працюють над перовскітними сонячними елементами та літієвими сірчаними акумуляторами, пише ecotown.com.ua.

Бюджетні системи акумулювання енергії та нові перовскітні матеріали – одні з напрямків, відібраних для спільних досліджень та розробок. Національний департамент науки та технологій Індії опублікував перелік дослідницьких проектів щодо зберігання сонячної енергії, які будуть проводитись спільно із ізраїльськими дослідниками завдяки дворічній програмі фінансування обох країн.

Вибрані напрямки, пов’язані з сонячною енергетикою, включають нові матеріали для транспортування електронів для перовскітних сонячних елементів від Інституту хімічних технологій CSIR Хайдерабад, Індія та Єврейського університету в Єрусалимі; і змішані двовимірні та гібридні двошарові перовскіти для високостабільних високоефективних фотоелектричних приладів Національним інститутом міждисциплінарної науки та техніки CSIR, Керала, та Ізраїльським технологічним інститутом Technion, що базується в Хайфі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button