Земля

Інопланетянам знайшли місце в Чумацькому Шляху

Астрономи з Сербії, Австрії та Франції назвали можливе місцеперебування розумних цивілізацій в Чумацькому Шляху і вік зірок, поблизу яких вони можуть існувати.

Життя земного типу, на думку вчених, у Чумацькому Шляху швидше за все зароджується на околицях галактичного диска поблизу зірок, які молодше Сонця. Ці дані пояснюють, чому пошук інопланетян досі не увінчався успіхом. Проведене моделювання показало, що вік зірок, які можуть підтримувати життя в своїх околицях, оцінюється в три мільярди років. Ці світила розташовані на відстані близько 16 кілопарсеків
від галактичного центру.

Менше одного відсотка придатних для підтримання життя світил розташовані на відстані 8-10 кілопарсеків. Для порівняння, вік Сонця оцінюється в 4,6 мільярда років, а його відстань до центру Галактики дорівнює 8,5 кілопарсекам.

Вчені провели комп’ютерне моделювання в рамках задачі N-тіл у програмі GADGET-2. Астрономи представили Чумацький Шлях як ізольовану сукупність зірок і екзопланет. Дані про Сонце і Землі використовувалися в якості порогових умов для прогнозування. Вчені розглядали можливість виникнення сприятливих для життя умов протягом десяти мільярдів років на відстані 10-15 кілопарсеків від центру Галактики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button