Людина

Інтелект жінки впливає на здоров’я мужчини

Інтелект жінки впливає на здоров'я мужчиниШведські дослідники з’ясували, що чоловіки, які перебувають у шлюбі з розумними жінками, мають відчутно міцніше здоров’я. Подібні висновки випливають, головним чином, з результатів дослідження за участю півтора мільйона сімейних пар, яке було проведене фахівцями зі Швеції. Результати аналізу отриманих даних показали, що від рівня освіченості подружжя залежить стан здоров’я чоловіка. Тоді як чоловічий інтелект не має такого чудодійного впливу.

Подібні результати, як відзначають вчені, пояснюються тим, що право приймати важливі рішення щодо способу життя сім’ї належить саме дружині. Крім того, в більшості випадків вона підбирає раціон харчування.

Отже, від освіченості дружини залежить правильність прийнятих нею рішень. Тим часом, чоловік також займає в сімейному житті одну з ключових позицій, адже найчастіше він є добувачем грошей. Зароблені ним гроші визначають умови проживання сім’ї, якість продуктів харчування, можливість відпочивати і подорожувати. Перераховані фактори також впливають на стан здоров’я.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button