Інтернет

Інтернет важливіший від води

ІнтернетНа думку жителів Лондона, серед яких було проведено опитування, інтернет стоїть на першому місці зі списку найбільш важливих ресурсів, обігнавши воду, тепло і телебачення.
Коли їх запитали, що є життєво важливих для їхнього будинку, 38% відповіли що відчували б найвищий рівень стресу, якби у них не було доступу до інтернету. А відсутність води турбувало лише 32%. Всього 18% опитаних лондонців вважають, що найважливіше – це тепло в будинку.

Відсутність телебачення було б проблемою номер один у 8% учасників опитування, а відсутність пральної машини головна біль для 4%.
Варто відзначити, що подібне опитування було проведено і в 2012 році, і тоді 17% поставили інтернет першим у списку найбільш важливих речей для дому.

В останньому дослідженні учасників опитування запитали, як довго вони змогли б прожити без доступу до інтернету. На повну відсутність інтернету не погодилися 27% людей, один день без інтернету – це нормально для 25%, а на кілька днів без доступу у всесвітню мережу згідно було 29%. Всього 4% сказали, що вони і зовсім можуть прожити без інтернету.

Також рівень стресу при відсутності інтернету на робочому місці був би набагато вищий у респондентів, ніж у випадку запізнення, виснажливої поїздки до роботи або поломки комп’ютера в офісі.
Опитування 1 000 жителів Лондона, які щодня йдуть в офіс, був зроблений на замовлення Infosecurity Europe, організаторів щорічного лондонського заходу, пов’язаного з інформаційною безпекою. Воно зазвичай проходить між 23 і 25 квітня в районі Earls Court.

Статистика інтернету

* Якби Facebook був би країною, то за чисельністю населення він би був на 3-му місці у світі.
* На сьогоднішній день, середній новинний сайт містить стільки інформації, скільки людина, що жила в 18-му столітті, могла вивчити. Згідно Мартіну Гілберту (Martin Gilbert), вченому з Університету Південної Каліфорнії (University of Southern California), приблизно 100 років тому, людина не могла прочитати за своє життя більше 50 книг. Сьогодні ж людина здатна освоїти інформацію, що міститься в більше ніж 600 000 книгах.
* За місяць пошукова система Google може обробити більше 100 мільярдів запитів (це майже 40 000 у секунду).
* Сьогодні інтернет містить інформацію обсягом більше 4 екзабайт (1 Ебайт = 1 000 петабайтам, 1 петабайт = 1 000 терабайтам, 1 терабайт = 1 000 гігабайтам). Кожен рік це число подвоюється.
* Кожна 8-а пара у світі познайомилися через інтернет.
* За рівнем інтернет піратства на першому місці знаходиться Вірменія.
* 81% всіх електронних листів – це спам.
* Можливо самий дивний гаджет з доступом в інтернет – це холодильник з вбудованим Wi-Fi.

Факти про інтернет

* Число інтернет користувачів перевалило далеко за 2 мільярди. Через 10 років очікується зростання в 370%.
* Більше 40% всіх акаунтів в соціальних мережах створені спамерами.
* Перша веб-камера була створена в Кембріджському університеті, і використовувалася вона для того, щоб стежити за … кавником.
* Перший сайт і сервер були запущені в 1991 році, 6-го серпня. Автором був Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі і сайт називався Info.cern.ch.
* Найдорожче ім’я домену – Insure.com, воно було продано за $ 16 мільйонів.
* В Ісландії найвищий відсоток користувачів інтернету – 97.8%, а в Північній Кореї найнижчий – 0%.
* Скільки важить інтернет? Вага всієї інформації в інтернеті дорівнює 5,67 грамам.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button