Технології

Технічні винаходи недалекого майбутнього

технічні винаходиМи завжди мріємо про щось неможливе, що збудеться через 15-20 років. Технічні винаходи та інновації створюються в геометричній прогресії з новими хай-тек гаджетами, отже, вже через десятиліття ми буде використовувати гаджети, які повністю змінять наше життя.
Ось що буде «в моді» у 2030 році:

Мрії на подушках

У 2030 році ми, напевно, будемо в змозі контролювати електричні сигнали мозку за допомогою спеціальних провідних волокон в тканинах подушок. Зможемо дізнатися не тільки те, коли людина поруч з нами мріє, але і визначити, про що вона мріє. Ця технологія покаже сни, які бачить людина.

Мозок прив’язаний до комп’ютера, щоб поділитися «свідомістю»

За допомогою цієї технології ми зможемо прив’язати наш мозок до комп’ютера і обмінюватися один з одним свідомістю, використовуючи переваги іншого. Комп’ютер отримає людський дотик, а людина стане розумною, як комп’ютер. Цей зв’язок також дозволить поділитися нашим досвідом, спогадами та почуттями з іншими людьми, створюючи нові стандарти для інтернет-близькості. Однак, ця технологія може мати зворотний бік, тому запобіжні заходи є обов’язковими!

Надзвичайні контактні лінзи

Ці контактні лінзи дуже схожі на звичайні, проте, вони складаються з трьох мікроскопічних лазерів поряд з мікро-дзеркалами, які передають зображення у високій роздільній здатності на сітківку, і ви зможете побачити інформацію прямо перед собою, як 3D-фільм. До того ж, ви зможете читати повідомлення, дивитися відео та фільми без необхідності відкривати очі! Згадаймо річної давності окуляри від Google.

Відеопідтримка татуювань

Це для тих тату-ентузіастів, які повинні пройти через біль і муки, щоб зробити собі татуювання, і якщо татуювання буде зроблена погано, вам доведеться жити з цим. З відео-татуюванням все буде інакше. Це електронні дисплеї на дуже тонкій пластиковій мембрані і можуть бути приліплені до шкіри. Ви зможете вибрати татуювання на свій смак або змінити татуювання у відповідності з вашими бажаннями і настроєм.

Супер активні клітини шкіри

Крихітні електричні капсули, схожі на клітини шкіри, трансплантовуються в тканину, зможуть записувати сигнали, які ми отримуємо від нервів і зберігати копію відчуттів, які ми відчуваємо в цей момент. Ці супер активні клітини шкіри допоможуть нам пережити повторно дивовижні відчуття через різні почуття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button