Технології

Інженери придумали, як утримувати дрони в повітрі “вічно”

Китайські інженери придумали, як заряджати дрони, поки вони знаходяться в повітрі. Це означає, що їм не доведеться приземлятися.

Згідно з повідомленням the South China Morning Post, група дослідників з Північно-західного політехнічного університету (NPU) в Китаї розробила метод використання високоенергетичних лазерних променів, щоб утримувати дрони в повітрі «вічно».

Хоча потужні лазерні системи частіше асоціюються з технологіями боротьби з безпілотниками, професор Лі Сюелун і його колеги з NPU придумали, як заряджати безпілотники, замість того, щоб збивати їх.

Група дослідників оснастила дрон модулем, який перетворює світлову енергію в електрику. У підсумку, високоенергетичний лазерний промінь можна направити на безпілотник для дистанційної зарядки. Також вчені розробили захисний алгоритм, який автоматично регулює інтенсивність лазерного променя, якщо на його шляху з’являється перешкода.

За допомогою цієї технології інженери успішно провели три польових випробування — одне в приміщенні і два на відкритому повітрі в денний і нічний час. Вони перевірили метод на дронах з оптичним приводом (ODD).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button