Здоров'я

Іспанські дієтологи назвали 7 продуктів, які допомагають спалювати жир і зміцнювати м’язи

Щоб втрачати зайвий жир при одночасному зміцненні і збільшенні м’язової маси, іспанські дієтологи рекомендують включати в раціон певні продукти, зокрема, яйця, тунець, бобові та інші. Про це повідомляє видання La Vanguardia.

За словами дієтолога Гільєрмо Гомеса Вери, найздоровший шлях до позбавлення від зайвого жиру – це підтримка і нарощування м’язової маси. Фахівець дав пораду: позбавлятися від жирових відкладень потрібно в два етапи: спочатку протягом кількох тижнів слід докладати зусиль для набору м’язової маси, а після цього працювати над усуненням жиру. У цьому випадку жироспалювальний ефект буде більш вагомим.

Для нарощування м’язової маси дієтолог рекомендує вживати в їжу деякі продукти і в тому числі обов’язково яйця.

«Яєчний білок ідеальний для живлення м’язів. Крім того, яйця містить лейцин, амінокислоту, що включає механізм росту м’язової тканини», – пояснив іспанський фахівець.

Також для зміцнення корисно їсти жирну курку, боби, авокадо, тунець і натуральний кисломолочний йогурт, додав дієтолог. Перед тренуваннями для посилення жироспалювального ефекту він рекомендує перекушувати бананами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button