Земля

Епідемія коронавіруса в Китаї принесла надприбуток творцям Plague Inc.

Вірус, який забрав життя декілька десятків людей, породив нову хвилю популярності до гри 2012 року.

Гра Plague Inc. / © Wired

Спалах вірусу в Південному Китаї викликала хвилю інтересу до мобільної гри Plague Inc. За даними сервісу App Magic, з 19 січня 2020 року виторг iOS-версії програми зросла з 16 до 60 тисяч доларів в день. У процентному вираженні зростання склало 275%. Творці гри, компанія Ndemic Creations, кажуть, що на них також обрушився шквал запитань про коронавірус.

Plague Inc. — гра в жанрі біологічного симулятора. Головна мета в ній — контролювати розвиток і поширення смертельної хвороби, щоб створити глобальну пандемію і знищити людство. З’явившись в травні 2012 року, Plague Inc. відразу завоювала популярність користувачів, увійшла в топ-15 найбільш завантажувальних ігор для iPhone і номінувалася на «кращу стратегічну гру року».

Цікаво, що серед платних додатків для iOS в Китаї Plague Inc. зараз займає перше місце по популярності.

«Найкращий спосіб позбутися страху — подивитися йому прямо в обличчя», — так пояснив популярність гри один з користувачів китайської соціальної мережі Weibo.

Популярність Plague Inc. для iOS різко пішла вгору / © Vc.ru

Це вже не перший випадок сплеску популярності симулятора епідемії на тлі реального спалаху захворювання. У 2014 році кількість звантажень Plague Inc. помітно зросло на тлі спалаху вірусу Ебола в Африці.

Епідемія коронавіруса в Китаї тим часом не вщухає. Станом на 25 січня вже відомо про 41 загиблого на території КНР. Кількість хворих по всьому світу перевищила 1300 осіб: носії вірусу виявлено в Японії, Таїланді, Південній Кореї, Сінгапурі, США, Непалі, В’єтнамі та Франції.

The real-world virus outbreak also brought out the black humor in gamers. 2012’s Plague Inc. — where players evolve a pathogen to wipe out humanity — is now china’s top paid iOS game. https://t.co/JdYrVJzwZX pic.twitter.com/inJ5jGvEJ2

— Zheping Huang (@pingroma) January 22, 2020
Гра стала найпопулярнішим платним додатком для iPhone в Китаї / © Twitter — @pingroma

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button